Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Katowice

"Bezpieczny powrót do szkoły"

W piątek 20 września, na Pergoli przy OSIR Skałka w Świętochłowicach odbył się piknik: "Bezpieczny powrót do szkoły" podsumowujący cykl wakacyjnych eventów, które odbywały się pod nazwą "Bezpieczne wakacje z rodziną".

Podczas spotkania mieszkańcy Świętochłowic mogli skorzystać z wielu atrakcji: Pracownicy Centrum Powiadamiania Ratunkowego Numeru 112 przekazywali informacje na temat zasad udzielania pierwszej pomocy, policjanci  udzielali wskazówek na temat bezpieczeństwa w czasie drogi do szkoły, przy stoisku Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, można było dowiedzieć się, co jeść, aby żyć zdrowo oraz na jakie pokarmy należy uważać. Pracownicy Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Katowicach udzielali porad z zakresu praw konsumenta, w tym polubownego rozwiązywania sporów na linii konsument - sprzedawca, na dzieci czekały kolorowanki, gry, malowanie twarzy oraz zabawy z animatorami.

W wydarzeniu wziął udział Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2019-09-23 12:55przez:
Opublikowano:2019-09-23 00:00przez: Administrator
Podmiot udostępniający: Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Katowicach
Odwiedziny:2923

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo